Skip Navigation LinksResearch-Assistants

Araştırma Görevlileri

İnşaat Mühendisliği

Adı SoyadıGörevBölümOfisTel
ABDULHAMEED UMAR ABUBAKAR Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 139 2362
ABIOLA AYOPO ABIODUN Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 123 1397
ALİYE DALCI Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 243 2335
AMIR HOSSEIN AZOUR Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 236 2354
BASHAR ALIBRAHIM Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE-140 2026
BEHNAM RAFIE Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE-141 1298
BORHAN GHASEMZADEH Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 236 2354
CHANGIZ AHBAB Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 124 1235
ELİF NAZLI AKBAŞ Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE-243 2335
HAMED RAJABZADEHGATABI Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 138 2937
MOHAMMAD GHORBANZADEH Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE-241 1394
MOHAMMAD REZA BAGERZADEH KARIMI Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği C139 2362
MOHAMMAD REZA GOLHASHEM Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 140 2026
MOHAMMADHOSEIN MASOUMINIA Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 240 1395
OĞUZ KARAYEL Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 243 2335
PAKHSHAN AHMADIAN Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE-244 2342
ROWAD ESAMELDIN FARAH HASSAN Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 240 1395
SEYED HASSAN MOZNEB Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE-241 1394
SEYED MOHAMMAD FARD MOUSAVI Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE 224 1479
ZANIAR BABAEI Araştırma Görevlisi İnşaat Mühendisliği CE-244 2342

Bilgisayar Mühendisliği

Adı SoyadıGörevBölümOfisTel
ABDULAZIZ TUNCER INAN Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 101 1062
ANAS M. I. IBRAHIM Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 226 2847
BEGÜM KORU Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 101 1625
FELIX OLANREWAJU BABALOLA Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 224 1628
İMREN TOPRAK Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 202 1191
MAHMUT SEVİNCE Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 101 1062
MUHAMMED ÖMER DEMİR Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 117 1627
SAMET DİNÇER Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 122 2833
SHAHRAM TAHERI Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 103 2366
TANSEL SARIHAN Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 117 1627
TRUSTING OKECHUKWU INEKWE Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 117 1627
ZAHRA GOLRIZKHATAMI Araştırma Görevlisi Bilgisayar Mühendisliği 109 2849

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Adı SoyadıGörevBölümOfisTel
AHMAD KHODOR AL AHMAD Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE 213 1449
AMAN GHASEMZADEH Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE 213 1308
FARIS JAAR Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE-213 1449
GULSHER LUND BALOCH Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE 241 2779
GWLADYS LAURE MAKIELA FOKOA Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE 240 1093
HAKAN BERÇAĞ Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE-242 2765
HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE 137 2771
MASOUD MORADI Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE-212 2050
MEHRAB KHAZRAEINIAY ALLAHDAD Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE 242 2765
MUHAMMAD SOHAIL Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE-115 1094
MUSTAFA MULLA Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE-115 1094
NOUSHIN HAJAROLASVADI Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği EE 240 1093
SAEED MOHAMMAD ZADEH Araştırma Görevlisi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği CE 139 2362

Endüstri Mühendisliği

Adı SoyadıGörevBölümOfisTel
BEHZAD SANAEI Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği ie-C207 1055
EHSAN SHAKERI Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği IE-B204 2809
ELNAZ GHOLIPOUR Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği IE-C204 2816
ESER KARAÇEPER Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği ie-b202 2272
FARAMARZ KHOSRAVI Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği IE-B204 2809
FATEMEH ABBASI Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği ie-b201 3242
KHAOULA CHNINA Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği ie-b204 2809
NEGAR AKBARZADEH LALEHLOU Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği IE-C204 2816
RAMTIN NAZERIAN Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği IE-B204 2809
SHADI BOLOUKI FAR Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği ie-b105 3243
TAREQ ABDULRAHMAN MOHAMMED BABAQI Araştırma Görevlisi Endüstri Mühendisliği IE-B209 1161

Makine Mühendisliği

Adı SoyadıGörevBölümOfisTel
ALI ESFANDIAR Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME019 2598
CANER ALP Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME028 1066
GÖRKEM OZANKAYA Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME022 1534
HAMED HOSSEINGHOLIPOURASL Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME029 2930
HOOMAN AZAD GILANI Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME026 1160
MAJID KARIM NEJHAD Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME023 1533
MARZIEH REZAEI Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME 022 1534
MOHAMED YASIN ALIBAR Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği
MOHAMMAD CHARIDI Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME027 1117
MOHAMMAD SADEGH MAZLOOMI NOBANDEGANI Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME 026 1160
MUSTAFA ALI A GLAISSA Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME027 1117
NIMA KHOSRAVI Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME200A 1614
PEDRAM MAZAHERI SALEHI Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME021A 2147
TAUQIR NASIR Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME019 2598
VAHID MOHAMMADZADEH KHOJASTEHNEZHAD Araştırma Görevlisi Makine Mühendisliği ME 015 1398

Mühendislik Fakültesi

Adı SoyadıGörevBölümOfisTel
HÜSEYİN AŞIK Araştırma Görevlisi Mühendislik Fakültesi IE-C203 3080
IŞIL NURDAN IŞIK Araştırma Görevlisi Mühendislik Fakültesi IE-C103 / IE-C203 2815 / 3080

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​